اتصالات لوله پلی اتیلن سایز 16 پلیران اتصال شامل اقلام زیر میباشد 

poliran etesal

شیر انشعاب 16 میلیمتر پلی ران ( جنس : پلی پروپیلن کوپلیمر ، فشار قابل تحمل : 4 اتمسفر ، نوع : رزوه ای - فشاری دنده دار  )
    سه راه 16 میلیمتر پلی ران ( جنس : پلی پروپیلن کوپلیمر ، فشار قابل تحمل : 4 اتمسفر نوع : فشاری دنده دار  )
    زانو 16 میلیمتر پلی ران  ( جنس : پلی پروپیلن کوپلیمر ، فشار قابل تحمل : 4 اتمسفر ، نوع : فشاری دنده دار   )
    انشعاب " 1/2 * 16 پلی ران جنس : ( پلی پروپیلن کوپلیمر ، فشار قابل تحمل : 4 اتمسفر ، نوع : رزوه ای - فشاری دنده دار )
    انشعاب " 1/2 * 12 پلی ران ( جنس : پلی پروپیلن کوپلیمر ، فشار قابل تحمل : 4 اتمسفر ، نوع : رزوه ای - فشاری دنده دار )
    بست انتهایی لوله 16 پلیران اتصال ( جنس : پلی پروپیلن کوپلیمر ، فشار قابل تحمل : 4 اتمسفر )
    آبفشان ( بابلر ) پلیران اتصال (جنس بدنه : ABS جنس پایه : پلی پروپیلن کوپلیمر ، دبی : قابل تنظیم )

یزد بسپار | لوله پوش فیت و لوله آب تک لایه

فیلترهای تصفیه آب اصفهان پلاست

پلی ران اتصال فروش و نمایندگی رسمی با بهترین قیمت

پلی ,، ,جنس ,کوپلیمر ,پروپیلن ,قابل ,کوپلیمر ، ,پروپیلن کوپلیمر ,پلی پروپیلن ,، فشار ,فشار قابل

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قفسه بندی فروشگاهی آریان پی سی حرف های من... خدمات باغبانی در منزل Online Maktab تابلوساز اندیشه آفتاب im a warrior اگر من بجای... بودم آهنگ های پیچ دی جی تورک قاصدون